כמה עולה לשכפל מפתח לרכב

עניין המחיר של שכפול מפתחות לרכב הוא בהחלט אחד המרכיבים המרכזיים בהחלטת הלקוח אצל מי לשכפל את המפתח לרכב שלו. כמה עולה לשכפל מפתח לרכב זאת שאלה שחוזרת על עצמה בכל שיחת טלפון ראשונית של לקוח אלינו. חשוב להבין שמחיר שלשכפול מפתחות לרכב נקבע על פי כמה פרמטרים.

איך נקבע כמה עולה לשכפל מפתח לרכב?

הפרמטר הראשון לפיו קובע המנעולן את המחיר של השכפול לרכב הוא סוג הרכב, הדגם והשנה. הנתונים האלו משפיעים באופן ישיר על עלות חומרי הגלם, שהיא הבסיס הראשון והעיקרי לבחירת המחיר. הפרמטר השני הוא האם הלקוח בחר במפתח מקורי או במפתח תואם. ברור שמפתח תואם זול יותר ומשפיע באופן ישיר על התשובה לשאלה כמה עולה לשכפל מפתח לרכב. לאחר מכן איש המקצוע מאריך את זמן העבודה, גם לפי המכשור הנדרש, ואחרי שכל המידע הזה ברשותו הוא ינקוב במחיר של השכפול של המפתח לרכב.

מחיר שכפול מפתחות לרכב צריך להיות קבוע

מצב שבו מחיר שניתן לכם בטלפון משתנה במהלך או לאחר העבודה הוא מצב לא מולץ ומאוד בעייתי. כאשר אתם שואלים את המנעולן כמה עולה לכם לשכפל מפתח לרכב, אם הוא איש מקצוע רציני הוא ידע לתת לכם מחיר מדוייק כבר בשלב הראשוני.אין שום צורך או הצדקה לשינוי של המחיר במהלך או בסיום העבודה.

אחריות – חובה!

חלק מהמחיר צריך לגלם גם את האחריות, וגם אם קיבלתם מחיר טוב אבל בלי אחריות,זה לא שווה הרבה. דירשו אחריות על שכפול המפתח של לפחות 3 חודשים. אנחנו ב"לוקוגן מוטורס" מעניקים לכם חצי שנת אחריות, כדי שתרגישו בטוחים ורגועים. אם כך,אין לכם סיבה יותר לחפש ולהתלבט. הרמה הגבוהה ביותר, עם האמינות והשירות הטובים ביותר בישראל והמחיר ההוגן והיציב לשכפול מפתחות לרכב  – רק בלוקוגן מוטורס! אז נתראה בקרוב, הקפה כבר מוכן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *