הקשר בין טיפול מיני לטיפול זוגי

טיפול מיני
טיפול מיני הפך להיות טיפול מוכר ומקובל. כיום יותר ויותר אנשים פונים לקבלת טיפול מיני, בעבר נמנעו מלגשת למטפלים מחשש של פחד ובושה. עם המודרניזציה ועידן האינטרנט, אנשים חשים פתיחות יתרה ואינם חוששים להיזדקק לעזרה מסוג טיפול מיני, או טיפול זוגי.

טיפול זוגי
טיפול זוגי עוסק ביחסים בינו לבינה. טיפול זוגי קשור מקצתו בנושא טיפול מיני, מכיוון והוכח כי כאשר יחסי בני הזוג תקינים, גם יחסי המין תקינים. אחד השלבים הראשונים גם בטיפול מיני גם טיפול זוגי – הוא ללמד את בני הזוג להקשיב אחד לשני. טיפול זוגי ממשיך להתייחס אל נקודות ה"ביחד", ההקשבה, הוויתור, בעוד טיפול מיני מופנה יותר לנושאים של החששות.

טיפול מיני
במהלך טיפול מיני מגלים בני זוג שורה של בעיות המשפיעות על התפקוד המיני של כל אחד מבני הזוג. בני הזוג הם בעצם שותפים, במהלך טיפול מיני הם לומדים לנתק עצמם מהסביבה ולהתרכז רק בזוגיות. רבים מדווחים כי בעיות בתפקוד המיני נבעו מלחצים, בעבודה, כלכלית וכדו, ואחרים דיווחו כי זה בעקבות חשש מאי סיפוק בן הזוג השני.
טיפול מיני מטפל גם בבעיות מיניות כגון, שפיכה מוקדמת, חוסר אונות, חוסר "חשק" ועוד.
זוגות רבים שעברו טיפול מיני מקצועי, מסבירים כי מעבר לשינוי המוכח בתפקוד המיני, טיפול מיני לימד אותם לשפר את הזוגיות ביומיום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *