קופה רושמת ממוחשבת – הצעקה האחרונה בקופות רושמות בישראל

קופה רושמת

מרבית בתי העסק הגדולים מחזיקים  יותר מקופה רושמת אחת. רשתות של בתי אופנה, כדי להקל על הלקוחות ולהימנע מהיווצרות תורים לקופה, מתקינות קופה רושמת בכל מחלקה בנפרד. מרכולים מפעילים קופה רושמת במספר מסופים, כולל מסוף לשירות עצמי. קופה רושמת ממוחשבת היא אחת הקופות הטובות ביותר בישראל, ואנחנו גאים להיות מפתחיה. אצלנו בחברה כל העובדים הם בעלי מקצוע ברמה גבוהה. אנחנו מעסיקים מהנדסי  פיתוח, מהנדסי תוכנה, טכנאים ועובדי ייצור. כל אחד בתחומו הוא הטוב והיעיל. אנחנו משקיעים בכוח האנושי איכותי וברמה הגבוהה ביותר.

חנית הטכנולוגיה  כי רק אומגה עומדת באתגרים

התחרות בשוק מציבה לנו אתגר – כדי שנוכל לתת את השירות הטוב ביותר. לקוחות משווקים שאינם בתחום המזון, חיפשו אף הן קופה רושמת שתזהה את הברקוד ותקל על עבודת הקופאים. את הקופה הרושמת המשולבת גם במשקל הפננו למנהלי עסקי אוכל.

בשנים האחרונות שיווקנו בחברת אומגה קופה רושמת ממוחשבת משולבת עם מפרט טכני עשיר שמכיל אפשרות להוספת צד נוסף, יציאות למשקל ולמודם סורק הברקוד. השילוב תוצאת עבודת מחשבת של צוות המחקר הביא למכירה מוגברת ולהכנסות נוספות לחברה. שילוב של קופה רושמת עם משקל ומודם סורק הברקוד הגדיל את הכנסות בעלי העסקים ולשגשוג של העסק כולו. עבודת הקופאים הוקלה משמעותית. אם בעבר היה על הקופאי להקליד את מספר המוצר הרי שהיום העברת המוצר דרך הסורק מונע את הצורך של הקופאים לעשות זאת ובכך נמנעות טעות בחשבון. לאחר בדיקות וניסיונות שידרגנו, בחברת אומגה, את הקופה הרושמת והוספנו לה עוד פרמטרים לקידום העסק ולחיסכון בזמן, כסף וכח אדם. תוכנה שפותחה  מאפשרת לעשות ניהול מלאי לשמש כשעות נוכחות.

למה דווקא אנחנו?

  • אנו בחברת אומגה שומרים על קשר מתמיד עם הלקוחות שלנו ומטים אוזן לכל משאלותיהם בתחום הקופה הרושמת. רעיון של לקוח יכול להתפתח במעבדות החברה לכדי מוצר של ממש.
  • פיתוחים טכנולוגיים ללא הרף, על מנת להגיש לכם הלקוחות את הטוב ביותר
  • מוצרים ברמה הגבוהה ביותר עם סטנדרט בין לאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *