נוטריון לספרדית 

רגע לפני שנרחיב בדבר נוטריון שמתמחה בשפה הספרדית, נציין מיהו אותו נוטריון, וזאת על מנת להבין מדוע כה חשוב למצוא נוטריון לספרדית כאשר מתעוררת דרישה. ובכן נוטריון הנו עורך דין שמחזיק בניסיון של עשר שנים לפחות בתחום עריכת הדין, הוא ללא עבירת קלון וכמובן שהוא עבר התמחות מיוחדת. מכאן שנוטריון הנו עורך דין אשר רשאי לערוך, לאשר ולאמת מגוון מסמכים בעלי אופי משפטי, כך שמהרגע שחתימה של נוטריון מלווה מסמך, אותו מסמך מקבל תוקף משפטי, כלומר אותו מסמך מהווה עדות קבילה בעת משפט.

עבור מגוון צרכים משתנים

מי שמבקש נוטריון לספרדית, עשוי להזדקק לאחד מהצרכים הבאים: לאימות חתימה, לאישור נכונות של מסמך, לאישור נכונות של תרגום מסמך, לאישור נכונות של העתק, לאישור נכונות של רשימת מצאי, לאישור נכונות של הסכמי ממון בטרם הנישואין, לביצוע עריכת חוזים וכדומה, כאשר כל צורך מעין זה מוגש בשפה הספרדית, או לחלופין מתורגם לשפה הספרדית.

נראות אחידה

בין אם מדובר במסמך נוטריוני אשר כתוב בשפה הספרדית ובין אם מדובר במסמך נוטריוני אשר כתוב בשפה אחרת, יש לדעת שכל מסמך נוטריוני ייראה זהה, כלומר יכיל חותמת לחץ בעלת הכיתוב "נוטריון" בשלוש שפות, ואם מדובר במספר מסמכים, הרי שאז יש לאגד ביחד את המסמכים בסרט אדום אשר מחובר לחוט אדום שכולל את חתימת הנוטריון.

על הפרק

מי שפונה אל נוטריון אשר בקיא ברמת שפת אם בספרדית, יימצא מגוון שירותים אשר בבסיס שלהם ניתן ליהנות מתרגום מגוון מסמכים מספרדית או לספרדית, או לחלופין מעברית או לעברית מהשפה הספרדית, כאשר בסופו של ההליך תתווסף החתימה הממותגת הנ"ל. לסיכום נציין ששירות מעין זה ניתן עבור מגוון נרחב של מסמכים בעלי נגיעה משפטית, כך שבין היתר מדובר בתרגום או באישור של תעודות, מכרזים, עסקאות וכדומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *